Новини

Вітання з виходом на заслужений відпочинок Стрільчук Наталії Степанівні!

32 роки свого життя, наполегливої праці Ви присвятили закладу: від викладача, заступника директора до керівника коледжу.

Ярмарка закладів професійно-технічної освіти області

Учні та студенти Луцького кооперативного коледжу взяли участь у ярмарку закладів професійно-технічної освіти області на центральному майдані міста.

Робити добро так просто!

студенти Луцького кооперативного коледжу продовжують спільно з майстринею по виготовленню ляльки-мотанки, поетесою Наталією Бугай, виготовляли янголяток.

В обласному музеї презентували книгу спогадів українців про Волинську трагедію

Студенти коледжу відвідали у Волинському краєзнавчому музеї презентацію книги Івана Пущука «Волиняни про «Волинь-43»: українська пам’ять про польську експансію на Український Північний Захід у 1938-1944 рр. Усноісторичні свідчення».

ХV науково-практична студентська конференція у Львові

22 травня 2018 року на базі Львівського торговельно-економічного університету відбулася ХV науково-практична конференція студентів закладів вищої освіти Укркоопспілки на тему “Інноваційні процеси і їх вплив на ефективність діяльності підприємства”.

Святкування Дня вишиванки

Народна вишивка – це мистецтво, яке розвивається, це величезне багатство нашого народу, створене впродовж віків талановитими народними майстринями.

День матері!

День матері – це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами.

День Цивільного Захисту

Традиційно наприкінці навчального року у коледжі проводився День Цивільного Захисту.

День пам’яті та примирення

08 травня 2018 року в коледжі студентами групи ГРС-21/2 була проведена урочиста лінійка, присвячена Дню пам`яті та примирення та 73-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Бесіда на тему «Здоровий спосіб життя»

З метою профілактики негативних явищ у суспільстві, пропаганди здорового способу життя, усвідомлення студентами шкідливого впливу вживання алкоголю та наркотиків на організм людини, особливо підлітків, студентська рада коледжу організувала зустріч з волонтером ВОБФ «Переображення» Олексеюком Петром, який провів бесіду на тему «Здоровий спосіб життя».
 
Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)