Новини

ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» – «Почуй світ!»

В усіх регіонах України у період з 2 до 22 квітня 2018 року відбувалася ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» – «Почуй світ!», головною метою якої цього року є збір коштів для дітей з вадами слуху.

Виставка-інсталяція «Їсти, пити, хороше походити»

У Волинському краєзнавчому музеї відбулася презентація виставки-інсталяції «Їсти, пити, хороше походити», що розповідає про шинок ХІХ ст. Студенти нашого коледжу другого курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» відвідали відкриття виставки.

Конкурс «Здорове харчування – запорука молодості та краси»

18 квітня студенти нашого коледжу спеціальності «Харчові технології» взяли участь у конкурсі «Здорове харчування – запорука молодості та краси», який проходив на базі Луцького НТУ.

Вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

Великдень, Пасха, Христове Воскресіння - найочікуваніше світле весняне свято. Для українців Великдень – це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска. Це особливе свято, коли слідують традиціям і вірять у диво...

Виставка пасхальних композицій

З нагоди святкування одного з найбільших християнських свят - Христового Воскресіння, вже традиційно у фойє коледжу, демонструючи свої вміння, таланти та майстерність, студенти представили тематичні композиції, кожна з яких є своєрідним витвором мистецтва.

День українського добровольця «Вони для нас виборюють життя…»

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України 28 березня 2018 року в коледжі студентами групи ПТМ-21/2 проведено захід «Вони для нас виборюють життя…» до Дня українського добровольця.

Лекція на тему питань міжнародного співробітництва

В рамках тижня циклової комісії, 26 березня компетентний, творчий та ініціативний викладач історії Луцького кооперативного коледжу та член Ради Правління ВКО ВУТ "Просвіта" Ключук Юлія Миколаївна провела цікаву та змістовну лекцію на тему із складних питань міжнародного співробітництва «Особливості розвитку українсько-польський відносин у період незалежності».

Волонтерська акція «Ангел для героя»

Студенти Луцького кооперативного коледжу спільно з майстринею по виготовленню ляльки-мотанки, поетесою Наталією Бугай, виготовляли ангелочки.

Всесвітній день поезії

Студенти і викладачі мали змогу занурились у прекрасний світ поезії. Вірші Ліни Костенко, Лесі Українки, Максима Рильського, Володимира Сосюри, Лесі Кос під супровід музики, декламували студенти коледжу.

З нагоди відзначення 204-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка

Шевченко – духовний лідер та національний пророк українського народу. Саме він стояв у витоків української держави, він заклав підґрунтя для майбутнього розвитку нашої нації.
 
Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)