Новини

Участь у «Школі бізнесу-2019»

23 лютого у студенти нашого коледжу брали участь у «Школі бізнесу-2019». Впродовж 4 днів представники Студентської ради коледжу: Назарук Христина, Стрекалюк Вікторія та Ткачук Наталія відвідували тренінги професійного спрямування.

ІІ обласний етап ІX Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ЗВО

Щиро вітаємо з перемогою (ІІ місце) у ІІ обласному етапі ІX Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Волинської області студентку ІІ курсу спеціальності "Готельно-ресторанна справа" Троянчук Богдану.

21 лютого - Міжнародний день рідної мови!

21 лютого світове співтовариство відзначає Міжнародний день рідної мови. Для кожної людини її рідна мова була і залишається найдорожчою у світі, бо саме вона визначає пам`ять народу в історичному і цивілізаційному часі.

З ювілеєм!

Адміністрація та педагогічний колектив вітають з 70-річним ювілеєм Лавринюка Євгена Михайловича, колишнього директора Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ!

Студенти-першокурсники на відкритті виставки

Студенти-першокурсники на відкритті виставки присвяченої 30 річчю виведенню обмеженого контингенту радянських військ з Афганістану у Волинському краєзнавчому музеї

Зимовий випуск 2019

31 січня 2019 року завершили навчання у коледжі та здобули професійний фах 34 випускники - молодші спеціалісти.

Національно-патріотичний конкурс «Я – козацького роду!»

Студенти другого курсу групи ГРС-21/2 під керівництвом викладача історії України Ключук Юлії Миколаївни долучитися до другого щорічного національно-патріотичного конкурсу, приуроченого до Дня Козацтва «Я – козацького роду!», який започаткував колектив «Шкільного порталу».

Практичне заняття у Луцькій ДПІ

Студенти Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ, які здобувають фах фінансиста та бухгалтера, відвідали Луцьку ДПІ Луцького управління ГУ ДФС у Волинській області.

Майстер-класи при підготовці майбутніх фахівців

Навчатись необхідно постійно, навчатись один в одного. Для взаємообміну професійним досвідом у коледжі систематично проводяться майстер-класи.

Cтудентські та учнівські професійні творчі конкурси

З метою визначення рівня фахової підготовки у Луцькому кооперативному коледжі протягом листопада-грудня 2018 року проводяться студентські та учнівські професійні творчі конкурси у формі студентських проектів та майстер-класів.
 
Оголошення
Основна сесія ЗНО
21 травня - математика
23 травня - українська мова та література
4 червня - історія України

Реєстр суб'єктів освітньої діяльності
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)