Новини

Презентація Всеукраїнської теренової гри ''Звитяга''

У стінах нашого коледжу відбулась презентація діяльності ''Центру національного-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк'' та всеукраїнської теренової гри ''Звитяга''.

Екологічний квест

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім.

Засідання обласного методичного об`єднання викладачів природничих дисциплін

25 квітня на базі Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету відбулося чергове засідання обласного методичного об`єднання викладачів природничих дисциплін вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Засідання обласного методичного об`єднання викладачів бухгалтерського обліку

25 квітня 2018 року у Луцькому кооперативному коледжі Львівського торговельно-економічного університету відбулося засідання обласного методичного об`єднання викладачів бухгалтерського обліку ВНЗ І-ІІ р. а.

Чорнобиль не має минулого часу!

Щоб згадати про трагічну подію, яка чорною датою увійшла до літопису людської цивілізації, вшанувати пам’ять загиблих, віддати шану тим, хто мужньо став у двобій з вогнем, брав участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи у коледжі відбулись заходи.

ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» – «Почуй світ!»

В усіх регіонах України у період з 2 до 22 квітня 2018 року відбувалася ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» – «Почуй світ!», головною метою якої цього року є збір коштів для дітей з вадами слуху.

Виставка-інсталяція «Їсти, пити, хороше походити»

У Волинському краєзнавчому музеї відбулася презентація виставки-інсталяції «Їсти, пити, хороше походити», що розповідає про шинок ХІХ ст. Студенти нашого коледжу другого курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» відвідали відкриття виставки.

Конкурс «Здорове харчування – запорука молодості та краси»

18 квітня студенти нашого коледжу спеціальності «Харчові технології» взяли участь у конкурсі «Здорове харчування – запорука молодості та краси», який проходив на базі Луцького НТУ.

День українського добровольця «Вони для нас виборюють життя…»

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України 28 березня 2018 року в коледжі студентами групи ПТМ-21/2 проведено захід «Вони для нас виборюють життя…» до Дня українського добровольця.

Лекція на тему питань міжнародного співробітництва

В рамках тижня циклової комісії, 26 березня компетентний, творчий та ініціативний викладач історії Луцького кооперативного коледжу та член Ради Правління ВКО ВУТ "Просвіта" Ключук Юлія Миколаївна провела цікаву та змістовну лекцію на тему із складних питань міжнародного співробітництва «Особливості розвитку українсько-польський відносин у період незалежності».
 
Оголошення
ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ!
ДОДАТКОВИЙ НАБІР 2019 р.

Рішення Акредитаційної комісії від 06 червня 2019
Реєстр суб'єктів освітньої діяльності
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)