Новини

День українського добровольця «Вони для нас виборюють життя…»

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України 28 березня 2018 року в коледжі студентами групи ПТМ-21/2 проведено захід «Вони для нас виборюють життя…» до Дня українського добровольця.

Лекція на тему питань міжнародного співробітництва

В рамках тижня циклової комісії, 26 березня компетентний, творчий та ініціативний викладач історії Луцького кооперативного коледжу та член Ради Правління ВКО ВУТ "Просвіта" Ключук Юлія Миколаївна провела цікаву та змістовну лекцію на тему із складних питань міжнародного співробітництва «Особливості розвитку українсько-польський відносин у період незалежності».

Всесвітній день поезії

Студенти і викладачі мали змогу занурились у прекрасний світ поезії. Вірші Ліни Костенко, Лесі Українки, Максима Рильського, Володимира Сосюри, Лесі Кос під супровід музики, декламували студенти коледжу.

Кваліфікаційні пробні роботи з професії "Кухар. Кондитер"

Учні, які навчаються за професіями Кухар та Кондитер виконували пробні кваліфікаційні роботи, які є обов’язковою складовою державної кваліфікаційної атестації.

Кваліфікаційні пробні роботи з професії "Бармен"

21 січня 2018 року у Луцькому кооперативному коледжі з метою визначення рівня засвоєння учнями теоретичних знань і практичних навиків проводилися пробні кваліфікаційні роботи професії «Бармен».

Різдвяний вертеп

Наближається чарівна різдвяна пора. Очікування чудесної ялинки, виконання бажань, відчуття особливого, неповторного свята ... Це одна з найкращих оздоб Різдва, наша традиція, яку ми зберігаємо вже понад чотири століття.

Андріївські вечорниці

Відновити звичаї і традиції українського народу: молодь Луцького кооперативного коледжу зібралась на Андріївські вечорниці

Конкурс читців поезії «З Україною в серці»

5 грудня відбувся конкурс читців поезії «З Україною в серці», що був ініційований Волинською крайовою організацією Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

Вітаємо з перемогою на чемпіонаті України!

Вітаємо з перемогою на чемпіонаті України - 2017 зі східного танцю, що проходив у місті Києві першокурсницю Ткачук Наталію.

VІ Всеукраїнський фестиваль фахової майстерності "КомерцФест-2017"

1 грудня 2017 року в Коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, відбувся VІ Всеукраїнський фестиваль фахової майстерності "КомерцФест-2017".
 
Оголошення
ВСТУП 2019
Рішення Акредитаційної комісії від 06 червня 2019
Реєстр суб'єктів освітньої діяльності
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)