Новини

Міжнародний день кооперації

30 червня 2016 року у Луцькому кооперативному коледжі Львівського торговельно-економічного університету відбулись урочистості з нагоди 94 річниці Міжнародного дня кооперації.

Літній випуск - 2016

24 червня 2016 року у Луцькому кооперативному коледжі Львівського торговельно-економічного університету відбулася значна подія – 115 випускників отримали дипломи державного зразка: 104 молодшого спеціаліста та 11 кваліфікованого робітника. Для Луцького кооперативного коледжу цей випускний – особливий. Адже навчальному закладу виповнилось 75 років.

Студентська республіка – 2016

Сімнадцять членів Студентської ради Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету взяли участь у Десятому регіональному етапі мульти-фестивалю «Студентська республіка – 2016».

День відкритих дверей

19 травня 2016р. у Луцькому кооперативному коледжі Львівського торговельно-економічного університету відбувся День відкритих дверей. Навчальний заклад відвідали старшокласники шкіл Луцького району та їхні батьки.

Обласне методичне об’єднання кураторів груп

День 11 травня у Луцькому кооперативному коледжі пройшов особливо святково. Адже у цей день у коледжі відбулось дві важливі події: зустріч колективу коледжу із ректоратом Львівського торговельно-економічного університету з нагоди 75-річчя Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету та обласне методичне об’єднання кураторів груп.

День Перемоги, Примирення та пам’яті

У Луцькому кооперативному коледжі пройшов тиждень Пам’яті та тематичні заходи, пов’язані з історичними подіями Другої світової війни та з нагоди 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Круглий стіл «Луцькому кооперативному коледжу – 75!»

Тиждень циклової комісії гуманітарних, соціальних дисциплін та загальноосвітньої підготовки було завершено проведенням круглого столу з нагоди 75-річчя нашого навчального закладу.

Козацькі забави

Тиждень циклової комісії гуманітарних, соціальних дисциплін та загальноосвітньої підготовки прикрасило спортивно-розважальне свято «Козацькі забави», яке проводилось 21 квітня 2016 року в актовій залі коледжу.

Тиждень відділення з підготовки робітничих кадрів

Щоб продемонструвати широкому загалу викладів та студентів коледжу професійні вміння учнів у коледжі відбувся професійний тиждень відділення з підготовки робітничих кадрів. Протягом тижня було проведено презентації робітничих професій та конкурси фахової майстерності «Кращий за професією».

Мітинг пам’яті випускника коледжу Помінкевича Сергія Петровича

8 грудня 2015р. у Луцькому кооперативному коледжі ЛКА відбувся мітинг пам’яті випускника, який загинув, захищаючи суверенітет нашої держави - Помінкевича Сергія Петровича та відкриття меморіальної дошки.
 
Оголошення
Конкурс на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ
Львівський торговельно-економічний університет оголошує конкурс

з 30 вересня 2017 року на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету.

Переглянути інформацію на сайті Львівського торговельно-екномічного університету
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)