Новини

Конкурс читців іноземною мовою «Ми в сім’ї Європейській»

18 квітня 2016 року у Луцькому кооперативному коледжі відбувся конкурс читців поезії іноземною мовою.

Тиждень відділення з підготовки робітничих кадрів

Щоб продемонструвати широкому загалу викладів та студентів коледжу професійні вміння учнів у коледжі відбувся професійний тиждень відділення з підготовки робітничих кадрів. Протягом тижня було проведено презентації робітничих професій та конкурси фахової майстерності «Кращий за професією».

Договір про співпрацю з Волинською крайовою організацією Всеукраїнського товариства «Просвіта»

Педагоги та студенти Луцького кооперативного коледжу неодноразово долучались до різноманітних заходів, організатором яких є Волинська крайова організація Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Т.Г.Шевченка. А у лютому 2016 року між Луцьким кооперативним коледжем Львівської комерційної академії та Волинською крайовою організацією Всеукраїнського товариства «Просвіта» укладено договір про співпрацю.

Виступ театрального гуртка

28 грудня у Луцькому кооперативному коледжі ЛКА відбулася постановка вистави «Вечори на хуторі поблизу Диканьки (Ніч перед Різдвом)» за участю студентів коледжу-учасників театрального гуртка (керівник Федорчук Валентина Адамівна).

Мітинг пам’яті випускника коледжу Помінкевича Сергія Петровича

8 грудня 2015р. у Луцькому кооперативному коледжі ЛКА відбувся мітинг пам’яті випускника, який загинув, захищаючи суверенітет нашої держави - Помінкевича Сергія Петровича та відкриття меморіальної дошки.

Андріївські вечорниці

З-поміж найбільших зимових свят чи не найвеселішим був День Андрія, 13 грудня, коли, за українським звичаєм, сільська молодь збиралася на так званих «великих» вечорницях, влаштовуючи там усілякі забави та гульбища.

Майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки

Лялька-мотанка здавна відома як оберіг. Вона виконує різні функції – охорона дому, сім’ї, дітей, сну, господарства, близьких та рідних.

Етнофестиваль кулінарного мистецтва

Учні та студенти Луцького кооперативного коледжу представили наш заклад на етнофестивалі кулінарного мистецтва, присвяченому українській національній кухні, який відбувся 20 листопада 2015 року в Луцькому коледжі технологій, бізнесу та права.

Тиждень бухгалтера 2015

З 9 по 13 листопада 2015р. в Луцькому кооперативному коледжі Львівської комерційної академії проходив тиждень циклової комісії економічних дисциплін під гас лом «Бухгалтерський облік – минуле, сьогодення, майбутнє».

День Здоров`я у Луцькому кооперативному коледжі Львівської комерційної академії

6 жовтня 2015 року на одному із спортивних майданчиків міста Луцька, проходило спортивно-масове свято «День Здоров`я» у Луцькому кооперативному коледжі Львівської комерційної академії.
 
Оголошення
До уваги абітурієнтів!

Випускники 11 класів, які не склали успішно ЗНО, тобто недобрали необхідних балів, можуть поступити до Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ на базі свідоцтва про закінчення 9 класів.

Отримавши по закінченні коледжу диплом молодшого спеціаліста - продовжити навчання в університеті на основі нашого диплому без ЗНО. Скористайтеся такою можливістю!
До уваги абітурінтів: вступна кампанія - 2017!

Випускникам 11 класів на всі спеціальності необхідно мати сертифікати ЗНО з двох предметів:
1. Українська мова та література
2. Математика або Історія України, або Географія (на вибір абітурієнта).


Випускники на базі 9 класу складають вступні іспити:
1. Українська мова(диктант);
2. Тестування з Математики або Історії України (на вибір абітурієнта) 


Нова електронна адреса
Нова електронна адреса Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ

lkklute@gmail.com

До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)