Новини

Біль і крик душі під знаком Чорнобиля

Хоч минуло 30 років з того трагічного дня, наслідки Чорнобильської трагедії відчуваються сьогодні.

Козацькі забави

Тиждень циклової комісії гуманітарних, соціальних дисциплін та загальноосвітньої підготовки прикрасило спортивно-розважальне свято «Козацькі забави», яке проводилось 21 квітня 2016 року в актовій залі коледжу.

Екскурсія у Луцький міськрайонний суд

20 квітня студенти спеціальності «Бухгалтерський облік» та «Товарознавство і комерційна діяльність», які у цьому семестрі вивчають навчальну дисципліну «Правознавство» побували із заступником директора із гуманітарної освіти та виховання, викладачем правничих дисциплін Наталією Володимирівною Гладищук на екскурсії у Луцькому міськрайонному суді.

Тиждень відділення з підготовки робітничих кадрів

Щоб продемонструвати широкому загалу викладів та студентів коледжу професійні вміння учнів у коледжі відбувся професійний тиждень відділення з підготовки робітничих кадрів. Протягом тижня було проведено презентації робітничих професій та конкурси фахової майстерності «Кращий за професією».

Договір про співпрацю з Волинською крайовою організацією Всеукраїнського товариства «Просвіта»

Педагоги та студенти Луцького кооперативного коледжу неодноразово долучались до різноманітних заходів, організатором яких є Волинська крайова організація Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Т.Г.Шевченка. А у лютому 2016 року між Луцьким кооперативним коледжем Львівської комерційної академії та Волинською крайовою організацією Всеукраїнського товариства «Просвіта» укладено договір про співпрацю.

Мітинг пам’яті випускника коледжу Помінкевича Сергія Петровича

8 грудня 2015р. у Луцькому кооперативному коледжі ЛКА відбувся мітинг пам’яті випускника, який загинув, захищаючи суверенітет нашої держави - Помінкевича Сергія Петровича та відкриття меморіальної дошки.

Андріївські вечорниці

З-поміж найбільших зимових свят чи не найвеселішим був День Андрія, 13 грудня, коли, за українським звичаєм, сільська молодь збиралася на так званих «великих» вечорницях, влаштовуючи там усілякі забави та гульбища.

Майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки

Лялька-мотанка здавна відома як оберіг. Вона виконує різні функції – охорона дому, сім’ї, дітей, сну, господарства, близьких та рідних.

Тиждень бухгалтера 2015

З 9 по 13 листопада 2015р. в Луцькому кооперативному коледжі Львівської комерційної академії проходив тиждень циклової комісії економічних дисциплін під гас лом «Бухгалтерський облік – минуле, сьогодення, майбутнє».

День Здоров`я у Луцькому кооперативному коледжі Львівської комерційної академії

6 жовтня 2015 року на одному із спортивних майданчиків міста Луцька, проходило спортивно-масове свято «День Здоров`я» у Луцькому кооперативному коледжі Львівської комерційної академії.
 
Оголошення
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)