Новини

Зустріч студентів бухгалтерів із професором Львівського торговельно-економічного університету

22 листопада 2016 відбулася зустріч студентів бухгалтерів Луцького кооперативного коледжу із кандидатом економічних наук, професором кафедри аудиту Львівського торговельно-економічного університету Гринів Б. В.

Етнофестиваль козацької кухні

18 листопада 2016 року у Коледжі технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки пройшов ІІ Всеукраїнський етнофестиваль кулінарного мистецтва.

День студента 2016

Традиційно 17 листопада студенти та викладачі Луцького кооперативного коледжу відзначають Міжнародний день студента.

Батьківські збори

Тридцятого жовтня у коледжі відбулись батьківські збори для батьків студентів та учнів нового набору.

Бурштинова осінь

14 жовтня 2016 року у ресторації «Добра хата» відбувся VII обласний фестиваль «Заяви про себе і свою професію», організований волинським ресторатором, членом правління Асоціації кулінарів України, міжнародним суддею кулінарного мистецтва, випускником Луцького кооперативного коледжу Находом М.І. та Луцьким центром професійно-технічної освіти.

Міжнародний день кооперації

30 червня 2016 року у Луцькому кооперативному коледжі Львівського торговельно-економічного університету відбулись урочистості з нагоди 94 річниці Міжнародного дня кооперації.

Круглий стіл «Луцькому кооперативному коледжу – 75!»

Тиждень циклової комісії гуманітарних, соціальних дисциплін та загальноосвітньої підготовки було завершено проведенням круглого столу з нагоди 75-річчя нашого навчального закладу.

Козацькі забави

Тиждень циклової комісії гуманітарних, соціальних дисциплін та загальноосвітньої підготовки прикрасило спортивно-розважальне свято «Козацькі забави», яке проводилось 21 квітня 2016 року в актовій залі коледжу.

Тиждень відділення з підготовки робітничих кадрів

Щоб продемонструвати широкому загалу викладів та студентів коледжу професійні вміння учнів у коледжі відбувся професійний тиждень відділення з підготовки робітничих кадрів. Протягом тижня було проведено презентації робітничих професій та конкурси фахової майстерності «Кращий за професією».

Мітинг пам’яті випускника коледжу Помінкевича Сергія Петровича

8 грудня 2015р. у Луцькому кооперативному коледжі ЛКА відбувся мітинг пам’яті випускника, який загинув, захищаючи суверенітет нашої держави - Помінкевича Сергія Петровича та відкриття меморіальної дошки.
 
Оголошення
Реєстрація на основну сесію ЗНО
З 06.02.18р. до 19.03.18р. розпочалася реєстрація на основну сесію ЗНО.
Реєстрація відбуватиметься щоденно з 10.00 год. до 12.00 год.

До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)