Історія коледжу

Історична довідка

Кооперативний коледж пройшов тривалий, складний, подекуди тернистий  шлях змін та реорганізацій. Датою народження навчального закладу вважається 1940 рік. Перші 270 учнів одержали кваліфікацію рахівників, бухгалтерів, завідуючих крамницями для роботи в системі споживчої кооперації Волині. Однак, діяльність навчального закладу бала перервана війною.

Після визволення міста Луцька від німецьких загарбників у грудні 1944 року розпочинаються заняття в учбово-курсовому комбінаті Волинської облспоживспілки. 

Січень 1947 року – відкрито учбово-консультаційний пункт Рівненського кооперативного технікуму.

1959 рік – розпочато заняття в спеціально побудованому приміщенні на 200 місць вже кооперативного училища.

1963 рік – на базі УКП відкривається Луцька філія заочного відділення Рівненського кооперативного технікуму, де розпочато підготовку товарознавців, бухгалтерів.

1967 рік – добудовується навчальний корпус.

1985 рік – училище стає середнім ПТУ.

1989 рік – в експлуатацію здається новий навчальний корпус з актовим залом та їдальнею.

1990 рік – Луцька філія реорганізовується в Луцький заочний кооперативний технікум, а в наступному році в ньому здійснюється перший набір на денну форму навчання.

У 1991 році училище і технікум об’єднуються в Луцький кооперативний навчально-виробничий комплекс «ПТУ-технікум».

З 1994 року навчальний заклад функціонує як кооперативний технікум Волинської облспоживспілки.

У 2008 році Луцький кооперативний технікум реорганізовано в Луцький кооперативний коледж Львівської комерційної академії.

У квітні 2016 року наказом ректора Львівського торговельно-економічного університету навчальний заклад було перейменовано у Луцький кооперативний коледж Львівського торговельно-економічного університету.

За 78 років свого існування навчальний заклад закінчило понад 40 тисяч фахівців робітничих професій та спеціалістів середньої ланки.

78 років для історії - це термін невеликий. Але якщо прожиті колективом роки спроектувати на події, на людські долі, то вийде велика і цікава історія.

На сьогодні у коледжі працює 29 викладачів, 3 майстри виробничого навчання.

Моніторинг географії діяльності випускників коледжу засвідчує, що  в кожному населеному пункті області, працюють колишні студенти та учні. Чимало з них стали майстрами своєї справи і за сумлінну працю нагороджені урядовими нагородами. Наш навчальний заклад визначив багатьом випускникам їх дальший трудовий життєвий шлях. Багато з них закінчили вищі навчальні заклади, займали і очолюють відповідальні ділянки роботи.

 


Оголошення
ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ!
ДОДАТКОВИЙ НАБІР 2019 р.

Рішення Акредитаційної комісії від 06 червня 2019
Реєстр суб'єктів освітньої діяльності
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)