Діяльність

Студенти Луцького кооперативного коледжу ЛКА вдало поєднують навчання, громадську роботу, беруть участь у гуртках, спортивних секціях.

Хорошою школою становлення креативних, рішучих, творчих молодих людей  є  участь у студентському самоврядуванні. І наші студенти тут  досить активні.

За щорічною традицією представники студентської ради коледжу взяли участь у «Школі лідерів – 2015», яка проходила з 16 по 21 вересня на базі  спортивно-оздоровчого табору «Гарт» Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Цього року студентську раду   коледжу представляла Каліх Мар`яна – студентка першого курсу.

У рамках заходу студенти вчились лідерству, командобудуванню, діловому етикету, основам журналістики, публічному виступу, брали участь в інтелектуальних іграх. 

 

З метою залучення першокурсників до роботи у студентському самоврядуванні 15 вересня у коледжі відбувалась зустріч із головою обласної громадської організації «Студентська Рада Волині» Нелею Жиговець.

Першокурсниці – Гаджало Ірина та  Каліх Мар’яна беруть активну участь у роботі Волинської обласної громадської організації «Студентська рада Волині».

Не байдужі члени Студентської ради коледжу  до дітей з особливою долею. Саме тому вони беруть участь у «Майстерках»,  у рамках яких проводяться майстер-класи з виготовлення цікавих речей, пошиття іграшок, щоб подарувати радість дітям-сиротам.

26 жовтня  студенти відвідали Луцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, де зустрічались із дітками із соціально незахищених сімей та шили з ними іграшки.

Координатором цього обласного заходу є наша студентка-першокурсниця Гаджало Ірина.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТОГАЛЕРЕЮ

Студенти випробували свої сили і в інтелектуальних заходах. Так, 28 жовтня, Прокопчук Вадим, Мельничук Дарія, Сич Валерія, Качан Оксана, Поручнік Андрій, Герасимчук Ігор взяли участь в обласному турнірі «Брейн-рингу» на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. А 2 листопада студенти коледжу були учасниками квесту серед студентів ВНЗ, який відбувся на базі Луцького історико-культурного заповідника «Старий Луцьк».

Щоб удосконалювати  вміння молодих людей щодо пошуку та   споживання інформації  «Студентська рада Волині» за підтримки управління освіти на науки Волинської обласної державної адміністрації ініціювала проведення «Школи Медіаграмотності» для активу органів студентського самоврядування ВНЗ міста Луцька.  У рамках проекту проводились тренінги, мотиваційні зустрічі з відомими людьми, майстер-класи. Наш заклад представляли першокурсники – Мар’яна Каліх та Вадим Прокопчук.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТОГАЛЕРЕЮ

5-6 листопада в бібліотеці СНУ імені Лесі Українки відбувся Всеукраїнський молодіжний форум на тему «Зовнішня і внутрішня мобільність студентів». На форумі був організований ярмарок студентських рад. В рамках ярмарку кожен ВНЗ мав змогу представити себе (презентація, герб, гімн та ін.). Участь у ярмарку взяла і Студентська рада нашого коледжу.

Студентська рада підтримує волонтерський рух. 15 грудня студенти коледжу допомагали Волинському обласному благодійному фонду формувати подарунки діткам із соціально незахищених сімей до Дня Святого Миколая та новорічних свят.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТОГАЛЕРЕЮ

5-6 березня 2016 року представники студентської ради коледжу (Боярчук Маргарита та Герасимчук Ігор) взяли участь у тренінгу «Школа Свідомого Громадянина», проведеного «Відкритим Університетом Майдану» з метою отримання активною молоддю знань, необхідних для набуття громадянських компетенцій та сталого персонального розвитку. Захід відбувся в приміщенні читального залу Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки.


26-27 березня 2016 року на базі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулись тренінги для органів студентського самоврядування та активних студентів ВНЗ Львівської, Закарпатської, Волинської, Івано-Франківської, Чернівецької областей.

Луцький кооперативний коледж Львівської комерційної академії представляли Ірина Гаджало та Яна Байбула, активні учасниці студентського самоврядування коледжу.

Тренінги пройшли за ініціативи Міністерства освіти і науки України та молодіжних студентських організацій з метою створення у вищих навчальних закладах України самодостатнього та дієвого студентського самоврядування, а також надання практичних навичок щодо участі студентів у вдосконаленні організації навчального процесу, реалізації студентських проектів, створення студентських медіа, а також участі студентів у забезпеченні прозорості діяльності вищих навчальних закладів та боротьбі з корупцією.

1-5 квітня 2016 року на базі Володимир-Волинського педагогічного коледжу відбулась «Школа лідерів-2016». На «Школі лідера» побувала студентка коледжу Ірина Гаджало. Представники органів студентського самоврядування ВНЗ вчились творити команду молодих лідерів через навчання, тренінги, розвиток лідерських навиків, дискусії та спільну діяльність.

15 квітня 2016 р. студенти нашого коледжу, члени студентської ради взяли участь у тренінгу в рамках проекту «Активні громадяни», який відбувся в Обласній науковій бібліотеці ім. Олени Пчілки. В Україні проект розрахований на розвиток серед молоді знань та навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу та вирішенню конфліктів в масштабі всієї України, насамперед на Сході України.
Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТОГАЛЕРЕЮ

Представники молодіжної громадської організації "Студентська Рада Волині" отримали інформацію про можливості співпраці з Молодіжним Центром Волині.

Також презентували Всеукраїнський проект ДЕНЬ КАР’ЄРИ «PROFІTDAY», який відбудеться 17 травня 2017 року. Під час «PROFIT DAY» представники передових компаній влаштовують презентації, проводять семінари, тренінги, майстер-класи, та приймають резюме від кандидатів.На фото активні, цілеспрямовані представники вузів міста Луцька: Назар Дубина, Світлана Стеренчук, Іра Гаджало, Віталік Сніжко, Олександр Ольховський та інші)

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)